nextbike - перша система громадського велопрокату в Україні

Понад 100 міст по всьому світу

Система автоматизованого прокату велосипедів Nextbike доступна в понад 100 міст, в 23 країнах світу, на 4-х континентах. Nextbike пропонує 35 000 велосипедів в містах Німеччини, Австрії, Болгарії, Хорватії, Мальти, Угорщини, Латвії, Нової Зеландії, Польщі, Швейцарії, Туреччини, Великобританії, США та України.

В 2015/2016 році місто Львів стало першим в Україні, де запровадили систему громадського велопрокату.

Це просто

Зареєструйтесь всього раз і ви користувач системи велосипедного прокату Nextbike - по всьому світу! Ви можете брати на прокат та повертати велосипеди за допомогою мобільного додатку для смартфонів, терміналів станцій прокату або за телефоном гарячої лінії. Придбайте сезонний абонемент, щоб користуватись вигідними тарифами.

Це екологічно та зручно

Nextbike є повністю автоматизована система прокату велосипедів. Наші велосипеди доступні 24/7. Система громадського велопрокату є доповнення до громадського транспорту. Це альтернативний, еко-дружній вид громадського транспорту без викидів CO2 та без заторів в транспортному потоці.

Ви можете взяти велосипед на одній станції та залишити на іншій. Не потрібно турбуватись про догляд за велосипедом, адже це зроблять наші спеціалісти.