Ціни

всі тарифи

Увага! Для компаній від 10 осіб діють додаткові знижки на придбання місячних та сезонних абонементів. Надсилайте запити на придбання квитків для компаній на поштову скриньку kyiv@nextbike.ua

 

Увага! У зв'язку з продовженням карантину до 24.04.2020   термін дії знижки на придбання сезонних абонементів також продовжено до 24.04.2020. Встигніть придбати сезонний абонемент за ціною всього 899 грн. замість 1499 грн

Разовий
грн. 30 /30 хв.

макс. 300грн. / день за поїздку

Місячний
грн. Я на карантині /повернусь після 24.04, користуйтесь сезонним календарний місяць

перші 30 хвилин кожної поїздки - безкоштовно

30 грн / кожні наступні 30 хвилин

макс. 300грн. / день за поїздку

Реєстрація безкоштовна*. Перед тим як орендувати велосипед ви повинні вказати метод оплати (у налаштуваннях). Для перевірки роботи вказаного методу оплати з вас буде стягнуто 150 гривень, які ви отримаєте одразу на рахунок і зможете скористатись цими грошима при першій же поїздці. Ви зможете змінити методи оплати коли забажаєте.

* При реєстрації через гарячу лінію стягуєтся плата у розмірі 30 гривень. 

Вказані вище тарифи працюють тільки для Києва.  

Увага! Повернення велосипедів поза спеціальними зонами паркування чи станціями у місті Києві чи за межами міста заборонене.  За кожне порушення правил паркування буде стягнуто штраф у розмірі 250 гривень та 1000 гривень  у випадку повернення велосипеда за межами Києва.

За безперервне користування велосипедом більше ніж 12 годин, стягується платня у розмірі 1000 гривень.  Не повернення велосипеда протягом 24 годин вважається крадіжкою. В такому випадку користувач блокується у системі, стягується штраф у розмірі 15 000 гривень, та відбуваються відповідні процесуальні дії.

Мобільний додаток nextbike

Мобільний додаток nextbike

Мобільний додаток nextbike