Як це працює

Орендуйте велосипеди більше ніж у 200 містах, 26 країнах

Зареєструйтесь один раз та катайтесь на наших велосипедах по всьому світі.

 

1. Реєстрація в системі

Вебсайт

Перейти

Реєстрація

Додаток

Завантажуйте Додаток та реєструйтесь безкоштовно за допомоги смартфону

Гаряча лінія

Наш кол-центр з радістю допоможе. Телефонуйте за номером 0 800 21 0441. Реєстрація коштує - 30 грн.

Перевірте свій аккаунт

  • Для підтвердження платіжного методу з вашої картки буде стягнуто 150 грн. Ці 150 грн це ваш початковий баланс, який можна вже використовувати з першої поїздки.

  • Після отримання грошей з картки ваш користувацький аккаунт буде відразу активовано. Іноді, гроші з картки можуть зарахуватись протягом кількох годин. Додавання іншої платіжної картки може прискорити активацію аккаунту.

2. Оренда/Повернення велосипеда

Швидко. Просто. Зручно.

Loading...

Орендуйте велосипед за допомоги Додатку: скануйте QR-код знаходячись поруч з велосипедом. Замок відкриється автоматично. Якщо велосипед був перед цим відімкнений попередньо - замкніть його, та проскануйте QR-код ще раз.

Loading...

Ви можете припаркувати свій велосипед без зупинки оренди. Активуйте режим паркування через Додаток. Та просто вимкніть режим для продовження поїздки. Замок відкриється автоматично.  Будь ласка, не деактивуйте режим паркування, знаходячись далеко від велосипеда.

Loading...
Loading...

Поверніть велосипед на офіційну станцію. Замкніть замок натиснувши важіль донизу. Оновіть Додаток для перевірки зупинки оренди.

Велосипеди можуть бути повернуті тільки на офіційну станцію. У разі порушення правил повернення велосипедів можуть застосовуватись штрафи.

Мобільний додаток nextbike

Мобільний додаток nextbike

Мобільний додаток nextbike