Понад 100 міст по всьому світу

Система автоматизованого прокату велосипедів Nextbike доступна в понад 100міст, в 23 країнах світу, на 4-х континентах. Nextbike пропонує 35 000 велосипедів в містах Німеччини, Австрії, Болгарії, Хорватії, Угорщини, ОАЕ, Латвії, Новій Зеландії, Польщі, Швейцарії, Туреччині, Великобританії, США та України.

В 2015/2016 році місто Львів стало першим в Україні, де запровадилисистема громадського велопрокату.

Це просто

Зареєструйтесь всьогораз і ви користувач системами велосипедного прокату Nextbike - по всьому світу! Ви можете брати на прокат та повертати велосипеди за допомогою мобільного додатку для смартфонів, терміналів станцій прокату або за телефоном гарячої лінії. Придбайте сезонний абонемент, щоб користуватись вигідними тарифами.

Це екологічно та зручно

Nextbike є повністю автоматизована система прокату велосипедів. Наші велосипеди доступні 24/7. Система громадського велопрокату є доповнення до громадського транспорту.Цеальтернативний, еко-дружній вид громадського транспорту без викидів CO2 та без заторів в транспортному потоці.

Ви можете взяти велосипед на одній станції та залишити на іншій. Не потрібно турбуватись про догляд за велосипедом, адже це зроблять наші спеціалісти.