Понад 100 міст по всьому світу

Система автоматизованого прокату велосипедів Nextbike доступна в понад сотні міст, в 23 країнах світу, на 4-х континентах. Nextbike пропонує 35 000 велосипедів в містах Німеччини, Австрії, Болгарії, Хорватії, Угорщини, Дубаї, Латвії, Новій Зеландії, Польщі, Швейцарії, Туреччині, Великобританії, США та України

В 2015/2016 році місто Львів стало першим в Україні, де впроваджується Система громадського велопрокату.

Це просто

Зареєструйтесь один раз і ви зможете користуватись всіма системами велосипедного прокату Nextbike - по всьому світу! Ви можете брати на прокат та повертати велосипеди за допомогою мобільного додатку для смартфонів, терміналів станцій прокату або за телефоном гарячої лінії. Придбайте сезонний абонемент, щоб користуватись вигідними тарифами.

Це екологічно та зручно

Nextbike є повністю автоматизована система прокату велосипедів. Наші велосипеди доступні 24години, 7днів на тиждень. Система громадського велопрокату є доповнення до громадського транспорту, ми пропонуємо альтернативний, еко-дружній вид громадського транспорту без викидів CO2 та без заторів в транспортному потоці.

Ви можете взяти велосипед на одній станції та залишити на іншій. Не потрібно турбуватись про догляд за велосипедом, адже це зроблять наші спеціалісти.